Talán kijelethető, hogy az Azerbajdzsáni Nagydíj csütörtöki nyitónapján nem a Forma-1-es versenyző voltak a legnépszerűbbek. Hanem valaki, akinek még csak jegye sem volt, hanem belógott a paddockba.
A bakui csütörtökön az összes F1-es csapat közösségi oldala egy macskával lett tele. Ő volt a legelső érező a paddockba, és bár – Kym Illman fotós beszámolója szerint – többször is kitették a szűrét a paddockból, mindig visszetért.
A névtelen, barátságos cica mindenkinek azonnal a szívébe lopta magát, és szemmel láthatóan élvezte, hogy a középpontba került. Olyannyira középpontba, hogy a Mercedes meg is invitálta, hogy pózoljon versenyzői sisakjainai mini másaival.