Lebukott! Hamilton a Red Bull után kémkedett az F1-es garázsuk közelében

Vámosi PéterVámosi Péter2023. 11. 07.
lewis hamilton, red bull
Fotó: Rudy Carezzevoli/Getty Images/Red Bull Content Pool

Lewis Hamiltont rajtakapták, amikor a Brazil Nagydíjon detektívmunkát végzett, miközben igyekezett közelebbről megfigyelni a Red Bull domináns RB19-es autóját.

A hétszeres világbajnokot a Max Verstappen által szenzációsan megnyert sprintverseny után a Red Bull garázsa előtt látták, amint a Milton Keynes-i székhelyű csapat két, a napsütésben csillogó autóját vizsgálta Interlagosban. Miután Verstappen újabb világbajnoki címet szerzett, és közben rengeteg rekordot megdöntött, nem csoda, hogy Hamilton részletes betekintést akart nyerni abba, hogy a Mercedes honnan tudna néhány tippet meríteni.

https://twitter.com/RBR_Daily/status/1720848329498648692

A brit az ötödik helyről rajtolva szenvedett a sprintversenyen, és a záró szakaszban Yuki Tsunoda az AlphaTaurival is el tudott menni mellette, hogy megszerezze a hatodik helyet, annak ellenére, hogy az autója a szezon nagy részében a rajtrács hátsó részében futott.

Ez ismét több kérdést vet fel a Mercedes számára, mint választ, akik a közelmúltban mutatott erős versenytempójuk után gyorsaságra számítottak. A 2022-es brazil főfutamot is sikerült megnyerniük George Russell által. Most, hogy az alakulat szoros csatában van a konstruktőri bajnokság második helyéért, elgondolkodhatnak azon, hogy 2024 előtt hol tudnának javítani. Hol máshol kereshetnék ezt jobban, mint a jelenlegi világbajnokok otthonában?