Lewis Hamilton reagált a Kim Kardashiannal való kapcsolatáról szóló pletykákra

Tajthi AndreaTajthi Andrea2026. 02. 11.
Lewis Hamilton a Ferrari 2026-os stúdiófotózásán
Fotó: Scuderia Ferrari

Az elmúlt napokban sokat beszéltek a hétszeres világbajnok és az amerikai celebritás közötti lehetséges románcról. Először csak ugyanolyan pletykának tűnt, mint korábban bármelyik, azonban a Super Bowlon való megjelenésük, az – elvlileg – ott ellhangzottak, komolyabb szintre emelték a történetet. Egy szájról olvasó szakértő szerint ugyanis a páros arról beszélgetett a VIP-páholyban, hogy bemutatja-e Hamilton az édesanyjának a reality-sztárt.

Az első nyilvános szezon előtti teszt ma indult Bahreinben, ahol Hamiltont megkérdezték az állítólagos románcról. A 41 éves versenyző nem cáfolta, de meg sem erősítette a feltevést, mely szerint ő és Kim Kardashian egy párt alkotnak.

„Ilyen dolgokról, a magánéletről nem nyilatkozom” – felelte a GPblog kérdésére.

Arra a kérdésre azonban készséggel válaszolt, hogy élvezte-e a Super Bowl félidei show-ját, amelyben a híres puerto ricói énekes, Bad Bunny volt a fő fellépő.

„Libabőrös lettem tőle, igazán hihetetlen volt. Ha szereted a zenét, és ha egy pillanatra megállsz, hogy megértsd az összes apró történelmi részletet, amit a fellépésébe belevett, igazán jól átgondolt volt” – mondta.

„Ahogy mondtam, olyan, mintha egy nagyon megosztott időszakban élnénk, és ő tényleg hozta… Láttam a grenadai zászlót, és az összes többi állam és az Egyesült Államok részeinek zászlaját is, ezzel azt üzenve, hogy mindannyian egyek vagyunk. Szerintem ez egy nagyon jó üzenet volt, és nem hiszem, hogy bárki, akit valaha láttam a félidei show-ban, valaha is ilyet tett volna.”