A Forma-1-es istállók most már gőzerővel rakják össze az autóikat az idei bemutatókra, és ezen fázis egyik teátrális eleme a „fire up”, azaz amikor először indítják be a motort.
A leggyorsabb ezen a téren 2024-ben a francia Alpine csapat volt, akik hamar ki is raktak erről az eseményről egy videót a Twitterre. A Renault erőforrása állítólag a leggyengébb a mezőnyben, és többször is próbálkoztak az FIA-nál sikertelenül, hogy fejleszthessenek rajta valamit, de egyelőre hasztalan. Valamit pedig virítaniuk kell Viryben, mert tavaly is hiába voltak nagy átszervezések, az eredmény szerény maradt.