„Max podcastjában” szórakozott Norris a Japán Nagydíj nyugiszobájában

Vámosi PéterVámosi Péter2023. 09. 24.
Max Verstappen, Lando Norris, Oscar Piastri, Christian Horner
Fotó: Clive Mason/Getty Images/Red Bull Content Pool

Az F1-es Japán Nagydíj után a nyuguiszobában froclizta a „Max podcast” Lando Norris.

A dobogós trió, Max Verstappen,  Norris és Oscar Piastri pillanatokkal a futam vége után ültek össze Suzukában. A versenyt uraló Verstappent, aki a nyugiszobát idén a rivális pilóták folyamatosan változó szereplőivel osztja meg, a rajongók az interneten „Max podcastjának” nevezték el. Norris azonnal le is csapott erre a gegre, amint leültek:

„Ma Max podcastjében: két McLaren-pilóta!”

Verstappen azonnal válaszolt: „Nem is szeretem egyébként a podcastokat!”

Norris emellett érdekesnek és kínosnak nevezte Sergio Perez Kevin Magnussen ellen végrehajtott mozdulatát, miközben a tévében visszanézték az összefoglalót a futamról. George Russellről pedig ennyit jegyzett meg:

„George egy kiálláson, mi a fenei?”.

Ezen Verstappen elkezdett kuncogni, majd Piastri a Russell stratégiához hozzátette:

„Egy ponton azt hittem, hogy ez sikerülni fog neki.”

A holland ezen győzelme 2023-ban bebiztosította a konstruktőri bajnoki címet a Red Bullnak az F1-es Japán Nagydíjon.