Norris még a versenyzők vacsoráján is jót mulatott Verstappen és Russell ellenségeskedésén

Vámosi PéterVámosi Péter2024. 12. 06.
Max Verstappen, George Russell, Lando Norris
Fotó: Mark Thompson/Getty Images/Red Bull Content Pool

A Forma-1-es mezőny Abu Dhabiban együtt élvezte hagyományos szezonzáró közös vacsorájukat, Lando Norris pedig megragadta az alkalmat, hogy kifigurázza Max Verstappent és George Russellt a jelenlegi szájkaratéjuk miatt.

Norris egy könnyed közösségi média posztot osztott meg, amelyben finoman utalt Max Verstappen és George Russell egyre feszültebb viszonyára. A 2024-es évjárat versenyzői közül sokan megosztották ezt a fotót, Norris pedig megragadta az alkalmat, hogy egy kicsit viccelődjön a riválisai kárára. (A közösségi médiában közzétett bejegyzése alább olvasható.)

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Lando Norris (@landonorris) által megosztott bejegyzés

„2024 vacsora… és igen, a páros, akikre gondolsz, a lehető legtávolabb ült egymástól!”

Verstappen értékelte a humort, és marhahús emojival válaszolt, hogy jelezze épp beefeli Russellt mostanság. (A marhahús angolul beef, azonban a beef a szlengben szúrkálódást, konfliktust, egymás oltogatását jelenti – a szerk.) A fotóról hiányoztak a beugró pilóták, Oliver Bearman és Jack Doohan, valamint az Aston Martin és a Haas pilótái. Hogy ők jelen voltak-e, nem tudni, de Nico Hülkenberg később más fotókon feltűnt az étkezésnél.