Pár évvel ezelőtt… igazából már jó pár évvel ezelőtt, majd’ 20 éve… Szóval 2004 októberében szerződött le a McLaren a Nescaféval, és ezt követően készült Kimi Räikkönennel egy Nesfacé Express tévéreklám.
Érdekesség, hogy manapság a Nescafé Finnország nagykövete Räikkönen felesége, Minttu.