Russell szerint jók az új szabályok, csak időt kell adni neki

George Russell szerint nincs probléma az új szabályokkal, csak kell egy kis idő, amíg mindenki megérti annak működését.
Lement a szezonnyitó, amely az új korszak első futama is volt egyben. A közvéleményt megosztotta az Ausztrál Nagydíj, ahol a hétvégén sok technikai probléma ütötte fel a fejét. A vasárnapi futam után több versenyző kritizálta az új versenyzési formát, ami nem a megszokott az előző évekhez. Többnyire mesterségesnek tűnő csatákat generált az overtaking mód és a Straight Line Mode (SLM), és sok versenyző szerint ez nem túl jó irány.
A kevés kivételhez tartozott George Russell, akinek tetszik ez az új forma. Az idei első futam győztese szerint az új szabályoknak meg kell adni az esélyt, mivel még nincs teljesen kiforrva. Továbbá a futam után reagált Lando Norris kritikájára is, aki szerint nem volt igazi a versenyzés.
„Ha nyerne, nem hiszem, hogy ugyanezt mondaná” – kezdte Russell a RacingNews365-nek. „Nem voltunk elégedettek azzal, hogy a tavalyi autók milyen merevek voltak és hogy delfineztek. Mindenki hátfájással küszködött, és a pilóták is panaszkodtak erre. A McLaren pilótái erre azt mondták, hogy náluk nem volt, pedig mi láttuk, hogy az autójuk pattogott.”
Ezután a Mercedes versenyzője kicsit odaszúrt a címvédőnek és a mezőny tagjainak, mert azt állította, hogy mindenki csak magára és a saját sikereire figyel.
„Mindenki mindig csak magára figyel. Ebben a tekintetben mindannyian önzők vagyunk. Az igazság az, hogy tavaly ugyanaz a motorunk volt, mint nekik, és a McLaren jobb munkát végzett és legyőztek minket. Most a McLaren ugyanazzal a motorral versenyez, mint mi, mint a Williams és mint az Alpine. Eddig jobb munkát végeztünk, mint ők. Így működik ez a játék.” – mondta.
Az immár hatszoros futamgyőztes egy kis reményt adott nyilatkozata végén, mivel szerinte még nagyon korán van ahhoz, hogy bármit le lehessen vonni az erősorrendből.
„Az érdekesség a szabályokban az, hogy nem minden pályán lesz mindig így. Legközelebb Sanghajba megyünk, ahol lesz egy nagy, hosszú egyenes. Akkor a legtöbb pilóta az energiáját azon az egy egyenesben fogja felhasználni. Nem kell négy részre osztani, mint itt Melbourne-ben. Szóval mindenki nagyon gyorsan kritizálja a dolgokat. Mindenki azt panaszkodta, hogy a verseny szar. Nem lehet minden tökéletes, és szerintem meg kell adni neki egy esélyt, és meg kell várni néhány versenyt.” – értékelte az új korszak kezdetét.









