Lewis Hamilton alaposan „megrémisztette” Kendall Jenner amerikai modellt, amikor a Pirelli Hot Laps keretében megautóztatta őt a Miami Nagydíj pályáján.
Hamilton egy Mercedes GT AMG-vel votte körbe Jennert, aki egyébként baráti társaságának tagja.
„Készen állsz?” kérdezte Hamilton Jennertől egy ökölpacsi keretében.
„Igen, azt hiszem. Meg vagyok rémülve” – válaszolta mosolyogva a modell.
Mosolya azonban nem sokáig maradt őszinte.
„Szent sz***! Lewis!” – felkiáltott, mikor Hamilton a gázra lépett.
Mikor aztán Jenner azt hitte, hogy vége a körnek, Hamilton repetázott és újabb padlógázas körre vitte.
„Ó, Istenem Lewis! Szó szerint utállak!” – kiabálta Jenner.
„Oké, értem én! Nagyon jó vagy!” – így próbálta rávenni Hamiltont, hogy hagyja abba, valamint figyelmeztette a hétszeres világbajnokot, hogy másnap (hétfőn) MET Gálára mennek, szóval nem kéne rá a szívbajt hoznia.
Bár Jenner arcáról nem lehetett levakarni a mosolyt, azt állította végül, hogy „sokkal jobban érzi magát, most, hogy vége”.