Váratlan fordulat: Wheatley visszatérhet a Red Bullhoz

Nemrégiben távozott az Audi éléről Jonathan Wheatley. Akkor mindenki biztosra vette, hogy az Aston Martinhoz igazol, ám a jelek szerint egy csavar is lehet ebben.
Az Aston Martin mindenképp szeretne egy állandó csapatfőnököt Adrian Newey helyére, és Wheatley szabaddá válása kapóra is jöhet.
A sajtóban viszont most olyan találgatások merültek fel, hogy mégis a Red Bullhoz térhet vissza a brit szakember. A szakértők ugyanis úgy látják, hogy Wheatley nagy kockázatot vállalna az Aston Martinnal, nem csak azért, mert a csapat nagyon mélyen van, hanem azért is, mert Neweynak voltak nézeteltérései az előző vezetővel is, így könnyen megismétlődhet egy Audihoz hasonló szituáció, ahol – állítólag – Mattia Binottoval rúgta össze a port.
Így ők azt vízionálják, hogy a szakember inkább a biztosra mehet, és egy ismert közegbe térhet vissza, ráadásul ugyanúgy Angliában dolgozhatna, mint az Aston Martinnál.







