Fotó: Mark Thompson/Getty Images/Red Bull Content Pool
Max Verstappen és Isack Hadjar még csütörtök este leplezték le az új Red Bullt, és egy elem meglepetést okozott a négyszeres világbajnoknak!
Hosszú várakozás után a Red Bull végre csütörtökön bemutatta új RB22-esét, amely jelentősen eltér a matt felületektől, amelyek az elmúlt idényekben jellemezték a Milton Keynes-i csapatot. A csapat helyette egy feltűnően fényes felületet választott, amely a négyszeres világbajnok Max Verstappen gépének egyértelműen kiemelkedő megjelenést kölcsönöz. A holland is ott volt a Ford bemutató eseményén, ahol a új festést is megmutatták, bár ez a bemutatóautó messze nem a végleges kivitel, amely az Ausztrál Nagydíjon indul. Verstappen azonban nem tudott nem észrevenni valami furcsát az RB22-esen, különösen a kormányon. A Red Bull Instagram-oldalán közzétett videóban csodálkozik erre rá: