Verstappen felügyelő meglepődött a Red Bull új kormányán

Vámosi PéterVámosi Péter2026. 01. 21.
Max Verstappen, Isack Hadjar
Fotó: Mark Thompson/Getty Images/Red Bull Content Pool

Max Verstappen és Isack Hadjar még csütörtök este leplezték le az új Red Bullt, és egy elem meglepetést okozott a négyszeres világbajnoknak!

Hosszú várakozás után a Red Bull végre csütörtökön bemutatta új RB22-esét, amely jelentősen eltér a matt felületektől, amelyek az elmúlt idényekben jellemezték a Milton Keynes-i csapatot. A csapat helyette egy feltűnően fényes felületet választott, amely a négyszeres világbajnok Max Verstappen gépének egyértelműen kiemelkedő megjelenést kölcsönöz. A holland is ott volt a Ford bemutató eseményén, ahol a új festést is megmutatták, bár ez a bemutatóautó messze nem a végleges kivitel, amely az Ausztrál Nagydíjon indul. Verstappen azonban nem tudott nem észrevenni valami furcsát az RB22-esen, különösen a kormányon. A Red Bull Instagram-oldalán közzétett videóban csodálkozik erre rá:

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Oracle Red Bull Racing (@redbullracing) által megosztott bejegyzés

„Mi ez? Egy szimulátor kormány ez, vagy mi?”

Isack Hadjar válaszolt is rá: „Nekem nem lesz gond. Egész szép.”

Ahogy Verstappen tovább vizsgálta a kormányt, a 28 éves versenyző egyre kíváncsibb lett, majd így szólt:

„Honnan szerezték ezt be? Szép, de egy kicsit… Mi a fene? Meg kell kérdeznem őket, hol gyártották ezt.”

A Red Bull nem tudta megállni, hogy ne ugrassa a sztárpilótájának a nyomozói hajlamát, és a videóhoz ezt a feliratot fűzték:

„Max felügyelő visszatért.”