A Mercedes hétszeres világbajnok pilótája Lewis Hamilton fociszeretőként hatalmas Arsenal rajongó.
A londoni ágyúsok húsz év után nyerhetik meg az angol labdarúgó bajnokság első osztályát. Jelenleg egy ponttal állnak a tabella élén a címvédő Manchester City előtt, ám a kékek egy meccsel kevesebbet játszottak. Így jelenleg nem a saját kezében van a sorsa az Arsenalnak.
Két évtized után most állnak a legközelebb az aranyéremhez, ami igencsak tűzbe hozza a csapat rajongóit. Köztük azt a Lewis Hamiltont is, aki egy rendezvényen fejezte ki izgatottságát a bajnoki cím miatt, ahogy fogalmazott, egész életében erre várt.
️ “Who do you support in the Premier League?”
Lewis Hamilton: “Arsenal!”
️ “Are you happy with the results so far?”
Lewis Hamilton: “Of course, I’m so happy. I’ve been waiting for this my whole life!”