Továbbra is ott a kérdőjel Martín visszatérésének időpontja mellett, de Milánóba azért leruccant

Vörös KamillaVörös Kamilla2025. 03. 08.
Martín
Fotó: MotoGP Media

A MotoGP regnáló világbajnoka, Jorge Martín egy milánói rendezvényen beszélt a sérüléséből való felépüléséről.

Martín a noalei márka új motorjának, az Aprilia Tuono 457-nek a bemutatójára érkezett Milánóba, amelyre (2025. március 7-én) megnyíltak az előrendelések. Az Aprilia Racing versenyzője egyelőre még semmi konkrét információval nem tudott szolgálni arra vonatkozóan, hogy mikor ül ismét nyeregbe.

„Először vagyok itt a Motoplexben, és először viselem az Aprilia Racing pólóját is. Keményen dolgozom, nehéz időszak volt, de igyekszem minél hamarabb visszatérni. Nem tudjuk pontosan, hogy ez mikor következik be, de igyekszem.”

Martín eredetileg a télen, Sepangban sérült meg, ahol több csontja is eltört. Később újabb baleset történt, melynek eredményeképp hivatalossá vált, hogy a spanyol nem vesz részt a szezonnyitón.

Egyelőre nem jelentették be, mikorra várható Martín visszatérése a versenyzéshez. A világbajnokság következő, argentin fordulóját biztosan kihagyja, és egyre több a találgatás, hogy részt tud-e venni a harmadik, texasi fordulóban.