F1A versenyzőknek elegük van az FIA vezetéséből, állítja Russell
George Russell, a Mercedes versenyzője szerint a Forma-1-es pilótáknak enyhén szólva is elegük van a sportot irányító testület, az FIA vezetőségéből. Russell, a Nagydíjversenyzők Szövetségének (GPDA) egyik irányítója szerint a versenyzők „nem voltak tisztában” azzal a döntéssel, hogy három futammal a szezon vége előtt eltávolították Niels Wittich versenyigazgatót. A brit ezért így nyilatkozott: Ez is […]


















