F1Máris bedobja Hertát a Forma-1-be a Cadillac
Nem kell sokat várni Colton Herta debütálására. A tavalyi év egyik szenzációja volt, hogy Colton Herta az IndyCarból a Forma-1 nevelőszériájába, a Formula 2-be teszi a székhelyét. Erre azért volt szüksége, mert az áhított F1-es debütáláshoz itt könnyebben össze tudná gyűjteni a szükséges szuperlicenc-pontokat, ráadásul azokon a pályákon versenyezhet, ahol potenciálisan a jövőben. A pontgyűjtéshez […]


















