F1Az Aston Martin lassabb volt a sprintidőmérőn, mint a teljes F2-es mezőny
Továbbra is elképesztő mód szenved az idei autóval és motorral az Aston Martin. Az öthetes szünet sem oldotta meg a gondjaikat, amelyek Miamiban is folytatódtak. A Miami Nagydíj sprintidőmérőjét Lando Norris nyerte, Kimi Antonelli előtt. A két Aston Martin pedig már a szokásoknak megfelelően az utolsó két helyen végzett. Lance Stroll technikai gondokkal küzdött, így […]


















