Verstappen most tudta meg az F1 tervét, és lehet, hogy inkább beteget jelent

Tajthi AndreaTajthi Andrea2024. 11. 15.
Max Verstappen
Fotó: Dan Mullan/Getty Images / Red Bull Content Pool

A Forma-1 a hét elején jelentette be, hogy 2025-ben a sportág 75. évfordulója alkalmából a 10 csapat együtt, közös autóbemutatót tart majd Londonban. Max Verstappen azonban nem lelkesedik túlzottan eziránt. Lehet, hogy beteget jelent akkorra…

Verstappen a minap Call of Duty-t játszva streamelt és értetlenül állt a téma előtt, amikor szóba került az „F1 75”-re keresztelt bemutatót.

„Mi az az F1 75? Miről beszélsz?” – kérdezte.

Úgy tűnik tehát, hogy szabadidejében a holland tényleg egyáltalán nem foglalkozik a Forma-1-gyel, merz nem tudta miről van szó, fel kellett őt világosítani.

„Nem nézek semmilyen F1-et…” – mondta, majd hozzátette: „Remélem, azon a héten beteg leszek.”

Lando Norris 25. születésnapján közvetítve Verstappen azt is elárulta, hogy valóban „boldog születésnapot” kívánt a McLaren pilótájának.

„Természetesen boldog születésnapot kívántam Landónak, az első dolgom volt reggel” – mondta Verstappen.

Ami a másik nagy F1-es barátságát illeti, Verstappen nemrég padelezett egykori Red Bull-csapattársával, Daniel Ricciardóval, és kikaptak egy 13 évestől. Verstappen ezt is megerősítette.

„A padel jó volt Daniellel, csak teljesen elgyepált minket egy 13 éves” – mondta. „Őszintén szólva nagyon jó volt. Nem viccelek.”

„Nem azt mondom, hogy nagyon-nagyon jó vagyok, csak nem vagyok nagyon-nagyon szar.”