Vettel Norvégiában van és fókákkal barátkozik

Tajthi AndreaTajthi Andrea2024. 01. 10.
Sebastian Vettel, SailGP
Fotó: SailGP

Sebastian Vettel 2022 júliusában jelentette be, hogy a szezon végeztével visszavonul. A német F1-es pályafutása során hatalmas rajongótáborra tett szert.

Eljött azonban az a pont az életében, mikor úgy ítélte, már vannak fontosabb dolgok az életében a versenyzésénél. Az egyik ilyen nyilvánvalóan a családja, a másik pedig a környezetvédelem.

A négyszeres F1-es világbajnok visszavonulása óta is visszafogottan viselkedik, ritkán mutatkozik nyilvánosan. Ha mégis, akkor annak oka van.

2023 májusában látott napvilágot a hír, hogy A 36 éves versenyző összefogott a kétszeres olimpiai bronzérmes vitorlázó Erik Heillel és a csapattulajdonos Thomas Riedelel, és létrehozták az első német SailGP-csapatot.

Vettel mostanság fantasztikus helyen járt.  A @barbaboat által megosztott Instagram-poszt szerint többedmagával Norvégia Stavanger régiójában fedezi fel a fjordokat. Kirándulásuk egyik fénypontja a kíváncsi szürkefókákkal való találkozás volt a külső szigetvilágban.

A jópofa fókákat is láthatjátok, ha tovább lapoztok az alábbi posztban! 🙂

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Barba (@barbaboat) által megosztott bejegyzés