Minden másKiszáll a közkedvelt csapat, jövőre nem lesznek ott a rajtrácson
Öt szezon után nem tudnak tovább működni. Nagy veszteség éri a WEC jövő évi szezonját, mert a közönségkedvenc csapat, az Iron Dames távozik a sorozatból. Az olasz/svájci istálló nincs ott a 2026-os nevezési listán, ami azt jelenti, hogy nem adták le jelentkezésüket a következő szezonra. Ezzel pedig nem lesznek ott az endurance versenyzés csúcsán. Ez […]
















