F1Verstappen közölte: „Soha nem tenném meg ezt csapatfőnökként” – Fricska a McLarennek?
Max Verstappen őszintén beszélt arról, miért tartja hibának, ha egy Forma–1-es csapat két azonos képességű, feltörekvő sztárt ültet az autóiba. A holland szerint bár rövid távon kifizetődő lehet a rivalizálás, a bajnoki címért folyó küzdelem során az emberek „valódi arca” mindig felszínre kerül, ami végül a csapat széteséséhez és a kulcsemberek távozásához vezethet. Max Verstappen […]


















