Hivatalos: Közös autóbemutatót tart jövőre a Forma-1
A Forma-1 a hivatalos oldalán közölte, hogy a sorozat 75. évfordulójának alkalmából 2025-ben egy hatalmas showműsor keretében egyszerre leplezi majd le mind a tíz csapat az azévi autóját.
Ez a terv már pletyka szinten keringett eddig, ám most teljesen biztos. 2025 feburár 18-án Londonban az O2 Arénában mind a tíz csapat, mind a húsz versenyzője közösen mutatja be az autóját, a csapatfőnök és a rajongók körében.
Az esemény helyi idő szerint este 8 és 10 óra között kerül megrendezésre, ahol a szórakoztatóipar nagyágyúi is jelen lesznek. A jegyeket november 15-től lehet megváltani az alábbi oldalon:
https://www.theo2.co.uk/events/detail/f1-live
A bemutatóra világszerte bárki megválthatja a belépőjegyét, három árkategóriában, 58 és 113 font közötti áron. Akik viszont nem tudnak jelen lenni, online is követhetik majd az eseményt, amelynek részleteiről később adnak tájékoztatást.








