Sok a gond a Cadillac háza táján, de ez egyelőre nem probléma

A Forma–1 legújabb csapata, a Cadillac idén debütál, így előttük áll talán a legnagyobb kihívás. Az első tesztnapokkal az első benyomások is megszülettek a csapat első autójáról. Most először találkoznak a gyermekbetegségekkel is, amiből Pérez elmondása szerint akad is bőven. Persze épp erre valók a tesztek, hogy még idő előtt előjöjjenek a hibák és legyen idő kijavítani a szezonnyitóig.
Sergio Pérez arról számolt be, hogy a Cadillac egész csütörtökön problémákkal küzdött, amikor ő ült a volán mögött.
A Cadillac F1-es autója hétfőn debütált barcelonában, amikor Perez és csapattársa, Valtteri Bottas is kipróbálta. A csapat azonban csütörtökig nem hajtott újra pályára, akkor Pérez vette át a volánt, és 66 kört tett meg.
A mexikói kiemelte, hogy a csapat minden alkalommal javul, amikor pályára lép, de elismerte, hogy még mindig vannak problémák, amelyeket megpróbálnak megoldani.
„Sokkal jobb nap volt” – mondta. „Nyilvánvalóan sokat futottunk, sok információt szereztünk.”
„Még mindig küzdünk néhány problémával, ami remek – ma minden erről szólt.”
„Szinte minden alkalommal javulunk.”
„Vannak problémák a motorral, az autóval, és néhány elektronikai probléma is van.”
„De nagyszerű, hogy itt történnek a dolgok. Sok munka áll előttünk, mivel új csapat vagyunk.”
A Cadillac előtt nagy kihívás áll, mivel ők a sportág legújabb csapata, és idén debütálnak az F1-ben.
„Kicsit furcsa volt visszatérni, újra látni néhány embert, néhány pilótát” – nyilatkozta Pérez a visszatéréséről, hiszen ő legutóbb 2024-ben volt a mezőny tagja, még a Red Bull versenyzőjeként.
„Úgy éreztem, mintha régóta nem láttam volna őket. Örülök, hogy visszatértem.”









