Utcai parádéval köszönt el a Ferrari a rajongóktól

Hegedűs Dávid2025. 03. 07.
Charles Leclerc, Lewis Hamilton, Ferrari
Fotó: Scuderia Ferrari Press Office

Rendhagyó, utcai műsorral köszönte meg a Ferrari a rajongók eddigi támogatását mielőtt belefognának a 2025-ös F1-es kalandba.

Charles Leclerc és Lewis Hamilton Milánóban vitte a pályára a csapat 2019-es és 2021-es autóját, sok ezer lelkes tifosi előtt.

Az esemény a csapat kiemelt partnere, az Unicredit által szervezett esemény lehetőséget adott arra, hogy a rajongók testközelből is találkozhassanak a csapat két sztárjával, köztük az új igazolással, a hétszeres világbajnok Lewis Hamiltonnal.

A csapat egyébként hat év után vette be Milánó városát.

A szponzor esemény mellett a csapat egy utolsó közönségtalálkozónak is felhasználta, mielőtt elindulnának Ausztráliába a 2025-ös Forma-1-es szezonnyitóra.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

Scuderia Ferrari HP (@scuderiaferrari) által megosztott bejegyzés