Otmar Szafnauer, a Forma-1 egykori csapatfőnöke a közösségi médiában elárulta, hogy egy ijesztő balesetnek volt részese.
Szafnauer a Delta Airlines járatával repült az Egyesült Államokban, amikor hirtelen meghibásodott a motor, miközben a repülőgép Georgia állam Savannah városából Atlanta felé tartott. A repülőgép biztonságosan végrehajtotta a kényszerleszállást, és szerencsére az ijesztő balesetben senki sem sérült meg. A korábbi Forma-1-es csapatfőnök a közösségi médiában közzétette az incidens képeit a következő felirattal:
„Igazán köszönöm ennek a két szakembernek, hogy szakszerűen kezelték a felszálláskor bekövetkezett motorhibát.”
Szafnauer korábban az Aston Martinnál (és elődeinél, a Force Indiánál és a Racing Pointnál) dolgozott, majd 2023 júliusáig az Alpine csapatfőnöke is volt. Visszatérne, amiről korábban ennyit mondott:
„Ha 12 csapatos lehetőség nyílna, akkor készen akarok állni, hogy jelentkezhessek, tettre készen, hogy sikeres lehessek.”